Par mums

SIA BUILDING HOUSE ir dibināta 1998 gadā. Kopš tā laika aktīvi darbojas un attīsta savas prasmes būniecības jomā.  Sniedzam saviem klientiem būvniecības pakalpojumus no pamatiem līdz jumtam, konsultējam un palīdzam izvelēties labāko un kvalitatīvāko risinājumu šajā jomā.

HYPERDESMO - labākā hidroizolācija ar minimālu ekspluatācijas laiku - 25 gadi! Veicam darbus, sniedzam konsultācijas, pardodam materiālus un apmācam stradniekus. (apskatīt objektu sarakstu) 

Mēs sekojam līdzi klientu vajadzībām. Tagad, dinamiski attīstoties renovācijas procesam Latvijā , mēs nestāvam uz vietas un meklējam jaunus inovatīvus produktus un pakalpojumus lai mūsu un Jūsu mājas ir sakoptākas, siltākas, energoefektīvākas un tajās būtu prieks atgriezties. Tieši tāpēc piedāvājam saviem klientiem iepazīties un izvēlēties jaunās tehnoloģijas ēku projektēšanā, būvniecībā, renovācijā un sakopšanā. 

Lai mājā būtu patīkami un komfortabli uzturēties, tai jābūt sausai un siltai. Līdz ar to ļoti liela uzmanība ir jāverš mājas hidroizolācijai un siltumizolācijai. Ja ir labi pārdomāti šie divi aspekti mājas būvniecības un apsaimnoekošanas laikā, Jūsu mājā būs patīkami vēsi vasarā un omulīgi silts ziemā. Tieši tāpēc piedāvājam saviem klientiem inovatīvus (jaunus Latvijā, bet plaši pielietotus pasaulē) materiālus.

Kvalitatīva hidroizolācija Hyperdesmo – ir ALCHIMICA S.A. rūpnīcas bezšuvju pārklājums uz poliuretāna bāzes. ALCHIMICA hidroizolācijas sistēma jau 6 gadus pazīstama Latvijā un 28 gadus pasaulē, palīdz atrisināts dažādu konstrukciju hidoizolācijas problēmas – jumtu, pamatu, pagrabu, balkonu, terašu, baseinu, ūdens tvertņu aizsardzību. Labi aizsargā metāla konstrukcijas no korozijas, koka, betona konstrukcijas no bojājumiem. Ļauj veidot glītus dekoratīvus pārklājumus grīdām, kāpnēm. To visu spēj Hyperdesmo sistēmas produkti. Strādājam atbildīgi un rūpējamies par savu pieredzi. 

Droša siltumizolācija – ir poliuretāna putas. Kas līdzīgi hidroizolācijai veido bezšuvju klājumu ar lieliskajām termiskās pretestības īpašībām pat plānā 3-5 cm kārtā. Ar to bez problēmām var nosiltināt fasādes, sienas iekštelpā, grīdas, jumtu, bēniņus, pagrabu, pamatus pat grūti pieejamās vietās.