Tilti un ceļi HYPERDESMO

     TILTU KONSTRUKCIJU HIDROIZOLĀCIJAS SEGUMS

Mūsdienas tilts ir sarežģītā inženierkonstrukcija, kura pieprasa daudzu peciālistu maksimālu atdevi darbā. Un tas nav nejauši, taču no tā, cik kvalitatīvi ir izpildīts remonts vai būve, ir tieši atkarīgs ne tikai to uzturēšanai paredzētas izmaksas, bet arī drošība. 

   hydro_bridge01

   Izturība un tiltu ilgmūžība ir arī atkarīga no izmantojamu būvmateriālu kvalitātes. Pie tam liela loma tiltu konstrukciju aizsardzībā pieder hidroizolācijas segumam,tā kā transportubūvēm valgme ir visbistāmākais ienaidnieks.Tas ir aktuāli jebkādām konstrukcijām: dzelzsbetona un metāliskām.

   Kvalitatīvas mūsdienas hidroizolācijas izvēle pagarina būvju ekspluatācijas termiņu un tilta ekspluatējamās virsmas mūžu.

 

   Hyperdesmo® sistēma ir hidroizolācijas un aizsardzības komplekss, kas ir izveidots uz šķidrām hidrofobām poliuterānu darvām ar teicamām mehāniskām un ķīmiskām īpašībām.hydro_bridge02

- Pretestība zemām temperatūrām : segums paliek elastīgs līdz pat - 50°С.

- Teicamas mehāniskas īpašībasaugsta elastība un pretestība uz cirpi.
- Materiāls cietē bez rukuma.

- Laba ķīmiska pretestība.

- Pēc polimerizācijas materiāls ir absolūti netoksīns.

- Hidroizolācijas ilgmūžība ir 25 gadi minimāli - Pēc polimerizācijas uz virsmas, izveido augstas izturības bezšuvju membrānu, ar lielisku saāķēšanu ar celmu.

- Sanešana ir veicama ar bezgaisa smidzināšanas aparātiem zem augstas spiedes, kā arī rokas instrumentiem (sliepne, ota, veltnītis).

 

SISTĒMA SASTĀV NO:

1. Grunts

Grunts nodrošina maksimālu adhēziju starp pamatu un membrānu. Tas tāpat veiksmīgi hermetizē betona virsmas porainībuIr pieejami atšķirīgi grunti un izvēle ir atkarīgs  no apkārtējas vides un substrāta kvalitātes nosacījumiem. 

2. Pamathidroizolācijas membrāna HYPERDESMO® 

HYPERDESMO® mastika ir sanesama ar trīm vienādām secīgām kārtām ar 0,8...0,9kg/m2 patēriņu uz kārtu, t.i. ar kopēju patēriņu 2.4-2.6 kg/m2. Tāds materiāla patēriņš nodrošina membrānu ar 2мм resnumu. Lai būtu kontrole, kārtām ir jābūt dažādās krāsās.

hydro_bridge03

     3. Antislīdošs segums

   Ir paredzēta hidroizolāciju membrānas saāķēšanas nodrošinājumam ar ceļu segumu (arasfaltbetonu).

   Pēc pēdējās HYPERDESMO® kārtas sanešanas , ir lietots MICROSEALER - PU® ar patēriņu 100g/m2. Kamēr grunts ir joprojām lipīgs, uz virsmu piebirst kvarcu smiltis. Tam ir jābut labas kvalitātes smiltim, sausam ,ar aptuveni 1,0 mm frakciju. Patēriņš apmēram 1,0-1,5 kg/m2,segums - vidēji 40-60%. Pēc MICROSEALER-PU® polimerizācijas, smilšu pārpalikumus ir nepieciešams sazvākt un sanest otro MICROSEALER-PU® kārtu ar patēriņu līdz 150 g/m2.


   Jauna membrāna nodrošina teicamu celmu saāķēšanu ar asfaltbetonu. Ir pieļaujama arī asfalta grunta izmantošana.

 

 

Mosti