Pamati un šuves HYPERDESMO

PAMAŠU HIDROIZOLĀCIJA

 

   Pamati ir galvenā daļa, jebkādas ēkas vai celtnes atbalsts. No pamašu drošuma lielājā mērā ir atkarīgas ēkas ekspluatācijas īpašības un tās ilgmūžība. Gruntūdeni, temperatūras starpība, "agresīva" vide - visi šie faktori ved pie fundamenta bojājuma, tādēļ īpaša uzmanība ir jāpieverš materiālu izvēlei ēkas aizsardzībai un hidroizolācijai. Šajā gadījumā ir vērts atzīmēt ALCHIMICA® ražošanas materiālus pateicoties to unikālajiem fizikas-mehaniskām īpašībām.

   Ar mastiku hidroizolācijas atšķirīgas īpatnības, salīdzinot ar ruļļu vai bitumenu materiāliem, ir vienkāršība darbā. Mastiku materiāli
elast-gidroisol_1ALCHIMICA® uz poliuterāna bāzes ir apveltīti ar noturību un ir ļoti elastīgi, noturīgi pret skābju, sārmušķīdumiem, naftas produktiem un mikroorganismiem.


   Pateicoties sanešanas vieglumam un saviem tehniskajiem raksturojumiem mastika tiek izmantota rūpnieciskā celtniecībā. Tā tiek pielietota fundamentu, dibināšanas plātņu un apakšzemes būvju hidroizolācijai. Tāda hidroizolācijas sistēma ļaus jums iegūt bezšuvju segumu, kurš ir izturīgs pret nelabvēlīgiem faktoriem.

  Kā īpaši veiksmīgu piemēru piedāvājam aplūkot hidroizolāciju segšanu ar Hyperdesmo® -РВ-2К mastiku - divkomponentu materiāls uz poliuterāns-bitumena pamata; polimerizējas pēc komponentu sajaukšanas.

hydro_found02   Atšķir tā unikālā 2000% elastība, pateicoties kurai materiāls uzticamāk hermetizē plaisas to attīstības gadījumā. Tas ir tiksotropiskais materiāls, netek, uz vertikālām virsmām ir sanesams kārtās ar patēriņu līdz 1l/m2. Parasti ir pietiekami ar divām tādām kārtām kvalitatīvai fundamenta aizsardzībai.

    No sākuma pamašu virsma ir gruntējama ar Aquadur®, kurš papildus visām gruntu izplatītajām kvalitātēm ir apveltīts ar īpašību aizsargāt no noliedzošā ūdens spiediena uz hidroizolācijas membrānas.

    Protams tāda"ārējas" hidroizolācijas sistēma ir optimāla jaunajā celtniecība, bet nav rets gadījumi kad vecs hidroizolāciju segums, kas ir izpildīts no apšaubāmas kvalitātesmateriāla, agri vai vēlu tek, pie tā nav iespēja izrakt pamat sienu. Tādā gadījumā tiek izmantoti Hygrosmart® sistēmas materiāli 1335345730_hyperdesmo3

       Hygrosmart® - tā ir hidroizolāciju un remontu materiālu sistēma uz cementa bāzes ar speciāliem aktīviem piedāvām, kuri iekļūst konstrukcijas dziļumā un noverš aiztecēšanu.

 

 

 

 

_________________________________________________________________________________

ŠUVJU BLĪVĒŠANA

   ALCHIMICA produktu asortimentā ir dažādu krāsu poliuterānu Hyperseal - 25lm hermētiķis (sarkans,pelēks, melns, bēšs un citi) , kas ir speciāli izstrādāts paneļu ēku deformāciju šuvju aizdarei, sienām un grīdām jaunā celtniecībā. Deformāciju šuvju kvalitatīva aizdarei ir liela loma ēku ekspluatācijā.

hyperseal-25lm

 

Blīvsbet ārkārtēji elastīgs ar zemu elastības moduli. Tam ir plašs temperatūras diapazons. Ir sanesams uz vertikālām un horizontālām virsmām.

Pielietošana:

· Šuvju konstrukcijas
· Ūdeņu rezervuāri
· Irigāciju kanāli
· Pagrabu sienas
· Rūpnīciski izgatavotas betona konstrukcijas
· Betonamkokam, marmoramgranītamalumīnijamtēraudamkeramikaiģipsim un  tālāk

Hermetikis